Presentem els equips provisionals per a aquesta temporada 2021/2022. Remarquem el caràcter de provisionals ja que poden tenir algunes modificacions durant el mes de setembre.

Hi ha jugadores noves que no apareixen en cap equip perquè estan pendents de les proves del setembre.

Sènior

Entrenador: Dani Amat.

Jugadores: Alba Caixal, Clàudia Ferré, Clàudia Grau, Cristina Angulo, Eli Munté, Èlia Lozano, Eva Gutiérrez, Jéssica Rodríguez, Júlia Abuin, Laia Castellnou, Núria Espinosa, Rosa Moreno.


Júnior

Entrenador: Jesús Moles.

Jugadores: Aina Pajares, Gisela Roca, Júlia Gil, Laura Franquet, Maria Martínez, Neus Tort, Sol Farreras.


Juvenil A

Entrenador: Luis Rada.

Jugadores: Aina Vázquez, Ariadna Pedrosa, Clara Fuertes, Gina Calomardo, Jana Farrés, Júlia Rodríguez, Laia Ruíz, Lucía Cascales, Maria Contijoch, Núria Carrasco, Paula Ortega.


Juvenil B

Entrenador: Anthony Kae Chacón.

Jugadores: Abril Esteve, Gemma Tejero, Helena Martínez, Isona Nieto, Jael Freiria, Maria Vallès, Neus Royo, Tejswani Mehta.


Cadet A

Entrenador: Luis Rada.

Jugadores: Ariadna Jurjo, Berta Gómez, Carla Bellido, Jana Grau, Jana Sàbat, Lua Cano, Roca Morillo, Yande Bathilly.


Cadet B

Entrenador: Anthony Kae Chacón.

Jugadores: Abril Freixenet, Ariadna Monteagudo, Ariadna Pibernat, Claudia Bravo, Elena Sánchez, Emma Hervàs, Júlia Garcia, Lara Beluco, Lara García, Maria Arcas, Mina Badosa, Noa Pallarès, Sara Trujillo.


Infantil Vermell

Entrenadora: Luis Rada.

Jugadores: Amanda Torrubia, Bianca Bocchicchio, Elena Pájaro, Gemma Domingo, Ivet Aguilar, Laia Escrigas, Lara Lucas, Maria Dueñas, Martina Badia, Martina Casals, Martina Moreno.


Infantil Negre

Entrenadora: Núria Corbella.

Jugadores: Abril Cabré, Adriana Ferrer, Alba Díaz, Ariadna Salinas, Carla Ribas, Flora Morillo, Judit Tejero, Ona Noguera, Rita Bochaca, Sofia Alcaide.


Aleví – Benjamí

El grup de jugadores alevines probablement augmenti considerablement durant el setembre, pel que és molt possible que surtin dos equips per competir

Quant a les benjamines, no es té previst que competeixin encara.

En ambdós grups hi ha nenes que volen provar.

Entrenadora: Eli Munté.

Jugadores: Aitana Toribio, Alba Alcaide, Ariadna Badia, Ariadna Ruz, Irene Alonso, Núria Soriano, Sofia Corbella, Txell Palmer (Alevines). Bruna Bocchicchio, Jana Martínez, Abril del Estal (Benjamines)