Presentem els equips provisionals per a aquesta temporada 2022/2023. Remarquem el caràcter de provisionals ja que poden tenir algunes modificacions durant el mes de setembre.

Hi ha jugadores noves que no apareixen en cap equip perquè estan pendents de les proves del setembre.


Sènior

Entrenador: Dani Amat.

Jugadores: Alba Caixal, Maria Lozano, Clàudia Grau, Eli Munté, Laia Castellnou, Eva Gutiérrez, Gisela Roca, Natàlia Alcaide, Júlia Gil, Laura Franquet, Aitana Avellaneda, Núria Carrasco, Lucia Cascales, Clàudia Ferré.

Entrenament: Dt 20:45-22:30 / Dj 20:30-22:00 al Poliesportiu


Juvenil A (Vermell)

Entrenador: Luis Rada.

Jugadores: Aina Vázquez, Ariadna Pedrosa, Clara Fuertes, Gina Calomardo, Jana Farrés, Laia Ruíz, Maria Contijoch, Paula Ortega, Paula Villanueva, Núria Andueza, Carla Bellido, Jana Grau, Ariadna Jurjo.

Entrenament: Dt 21:00-22:30 / Dj 20:30-22:00 / Dv 18:30-20:00 al Poliesportiu


Juvenil B (Negre)

Entrenador: Alejandro C.

Jugadores: Abril Esteve, Neus Royo, Isona Nieto, Sara Trujillo, Mina Badosa, Noa Pallarés, Maria Arcas, Amy Armada, Lara Beluco.

Entrenament: Dt 20:45-22:30 / Dj 20:30-22:00 al Poliesportiu


Cadet A (Vermell)

Entrenador: Luis Rada.

Jugadores: Berta Gómez, Candela Cabello, Lua Cano, Yande Bathilly, Eva Cazorro, Ivet Aguilar, Martina Badia, Martina Casals, Maria Dueñas, Lucia Cappuyns, Bianca Bocchiocchio, Julia García.

Entrenament: Dt 19:30-21:00 / Dj 19:20-20:40 / Dv 18:30-20:00 al Poliesportiu


Cadet B (Negre)

Entrenador: Alejandro C.

Jugadores: Claudia Bravo, Ariadna Pibernat, Flora Morillo, Daniela Delgado, Ivet Torné, Sofía Alcaide, Aina Teodoro, Ona Roca, Elsa Díaz, Joana del Pueyo, Ona Noguera, Adriana Ferrer, Rita Bochaca.

Entrenament: Dt 19:00-20:45 / Dj 19:00-20:30 al Poliesportiu


Cadet Masculí

Entrenador: Núria Corbella.

Jugadores: Aniol Gòmez, Alan Prieto, Xavier Corregidor, Iker Moya, Màrio Gil, Damià Lòpez, Jordi Balaguer, Aleix Ballesteros.

Entrenament: Dt 20:45-22:00 / Dj 20:30-22:00 al Poliesportiu


Infantil A (Vermell)

Entrenadora: Luis Rada.

Jugadores: Amanda Torrubia, Elena Pájaro, Gemma Domingo, Laia Escrigas, Martina Moreno, Carla Ribas, Núria Soriano, Leyre Manglano, Laia Saló, Txell Palmer, Alba Alcaide, Judit Tejero, Berta Torralba.

Entrenament: Dt 18:00-19:30 / Dj 18:00-19:30 / Dv 17:00-18:30 al Poliesportiu


Infantil B (Negre)

Entrenadora: Núria Carrasco.

Jugadores: Abril Cabré, Lucía Barril, Alba Díaz, Ariadna Salinas, Jana Fernàndez, Anne Coulon, Núria Castaño, Adriana García, Sara Rojo, Sofía Majó, Ainhoa García, Isolda García, Estel Morillo.

Entrenament: Dt 19:00-20:45 / Dj 19:00-20:30 al Poliesportiu


Aleví A (Vermell)

Entrenadora: Eli Munté.

Jugadores: Joana Andueza, Ariadna Badia, Ariadna Ruz, Irene Alonso, Sofia Corbella, Emma Titos, Bruna Bocchicchio.

Entrenament: Dt 19:00-20:45 / Dj 19:00-20:30 al Poliesportiu


Aleví B (Negre)

Entrenadora: Ariadna Pedrosa/Laia Ruiz.

Jugadores: Jana Martínez, Abril del Estal, Aitana Toribio, Martina del Estal, Berta Baldó, Ilana Alvarez, Thais Jurschik, Queralt Royo, Valentina Alves, Hector Alves, Irina Ferri.

Entrenament: Dt 17:30-19:00 / Dj 17:30-19:00 al Castell Ciuró


Aleví C (Blanc)


Benjamí

Jugadores: Chloe Sànchez, Carla Alcàntara.